स्टार म्युजिक भिडियो अवार्ड २०२२’ को ४६ विधामा मनोनयन सार्वजनिक • Nepal's Trusted Digital Newspaperस्टार म्युजिक भिडियो अवार्ड २०२२’ को ४६ विधामा मनोनयन सार्वजनिक • Nepal's Trusted Digital Newspaper
  • होमपेज
  • स्टार म्युजिक भिडियो अवार्ड २०२२’ को ४६ विधामा मनोनयन सार्वजनिक

स्टार म्युजिक भिडियो अवार्ड २०२२’ को ४६ विधामा मनोनयन सार्वजनिक

  • समाचारपाटी
  • बुधबार, जेष्ठ ११, २०७९
स्टार म्युजिक भिडियो अवार्ड २०२२’ को ४६ विधामा मनोनयन सार्वजनिक

काठमाडौं । नेपाली गीत संगीतको विकाश र श्रष्टाको सम्मानका लागि ग्रेट नटराज फिल्मस् प्रालिको आयोजनामा पहिलो ‘स्टार म्युजिक भिडियो अवार्ड २०२२’ आयोजना हुने भएको छ । ‘नेपाली गीत संगीत र संस्कृति संरक्षण हाम्रो अभियान, राष्ट्रिय एकता सहितको हाम्रो पहिचान’ भन्ने नारा सहित आयोजना हुन लागेको यो अवार्ड विभिन्न ४६ विधामा प्रदान गरिने भएको छ । मँगलबार काठमाडौंमा एक समारोह बीच यो अवार्डको मनोनयन सार्वजनिक गरिएको छ ।

साहित्यकार तथा नेकपा माओवादी केन्द्र बागमती प्रदेश इन्चार्ज सरल सहयात्रीको प्रमुख आतिथ्यमा अग्रज पत्रकार शान्तिप्रिय, चलचित्र निर्देशक राजु केसी, म्युजिक भिडियो निर्देशक उज्ज्वल केसी, अभिनेत्री तथा मोडल दिपाशा बिसीलगायतले मनोनयनमा परेकाहरुलाई प्रमाणपत्र वितरण गर्नुभएकाे छ ।

यो अवार्ड आधुनिक, पप, लोक दोहोरी, लोक, भाषाभाषी, राष्ट्रिय गीत जस्ता विभिन्न विधामा प्रदान गरिने भएको छ । जसमा गायक गायिका, संगीतकार, गीतकार, भिडियो निर्देशक, मोडल, छायाँकार, सम्पादक, संगीत संयोजक, बाल कलाकार, मेकअप आर्टिस्ट जस्ता विभिन्न विधामा मनोनयन सार्वजनिक गरिएको हो ।

गीत संगीतको प्रवर्धन गर्ने उदेश्यले अयोजना गर्न लागिएको यस्ता अवार्डले सम्बन्धि श्रष्टालाई थप सृजनामा अझ उर्जा मिल्ने साहित्यकार सरल सहयात्रीले कार्यक्रममा बताउनुभयाे ।

यो अवार्डको ग्रान्ड फिनाले आगामी २८ जेठमा काठमाडौंको अलफ्ट होटलमा प्रदान गरिने आयोजक संस्थाका अध्यक्ष अशोक बिकले बताउनुभएकाे छ । आफुहरुले बिगत लामो समय देखि नेपाली गीत संगीत क्षेत्रमा काम गर्दै आएको र संगीत क्षेत्रका अग्रजलाई सम्मान तथा नयाँलाई प्रोत्साहन गर्ने उदेश्यले यो अवार्ड आयोजना गर्न लागिएको आयोजक संस्थाका अध्यक्ष विकले बताउनुभएकाे छ ।

 

IMG 20220524 WA0004 IMG 20220524 WA0006 1 IMG 20220524 WA0009 IMG 20220524 WA0011

स्टार म्युजिक भिडियो अवार्ड - २०२२ शीर्ष ५ मनोनयन नाम सूचीहरू

(A) BEST CHILD ARTIST

1) Jenish Adhikari – (mero buwa)

2) Ayush Dhakal – (chunu munu)

3) Jvin/Jvis Shrestha – (chunu munu)

4) Aaradhya RL D.c- (ruda rudai)

5) Sanvee Khatiwada – (timi ramri chau)

(B) BHASA BHASIKA

(a) BEST DIRECTOR(TAMANG)

1) Dhan Bahadur Tamang (sagar)- (Dada hai paari)

2) Heruka Lama -(cham cham )

3) Kalu Tamang (Anish ) – (mayalaa jyong )

4) Rajesh Ale Magar – (aankhe le bhancha hera naati )

5) Dev Dorje Lama – (single ho ki double)

(b) BEST Male model (TAMANG)

1) Heruka Lama –(cham cham)

2) Suraj Lama Gojma – (single ho ki double)

3) Dhurba Singh Tamang – (theki ko mohi mitho)

4) Bishal Lama – (aankhe le bhancha hera naati )

5) Sanet Daijee – (samari naamsi chhamaima)

(c) BEST FEMALE MODEL (TAMANG)

1) Niranjali Lama – (cham cham)

2) Nisha Pakhrin Tamang – (aankhai gajalu )

3) Ritu Lama –(purbai silingling -2)

4) Sarita Rana – (theki ko mohi mitho)

5) Aakanshya Lama – (kanchi laai jawani)

(d) BEST SINGER MALE(MAITHALI)

1) Amar Rock – (hamar rani)

2) Sunil Mishra – (yaha ke chehra me ya )

3) Saroj Sant – (nag aha nagin ham)

4) Manoj Bhole Yadav – (mithila hamar jaan)

5) Rupesh Jha –(siya dhiya)

(e) BEST SABDDA (MAITHALI)

1) Sameer Khan – (suit boot par chasma lagake )

2) Jalaludin Reza – (ramjaan ke mahinaa)

3) Sameer Khan – (mithila hamar jaan)

4) Vidhyanand Bedardi – (premak pichkari )

5) Rahman Khan – ( maula re )

(f) BEST DANCE GROUP LEADER

1) Nawaraj Rijal – (hajur musukkai)

2) Hari Adhakari – (halka ta lajauna)

3) Mohan Sunuwar – (sahar ki maya )

4) Lalita Lama – (chakkai pareni )

5) Nathuni Jaishwal –(bhir ma seti gaai)

(C) ADHUNIK TARFA :-

(a) BEST MODEL MALE(ADHUNIK)

1) Sagar Lamsal (Balle) – (chunumunu hau )

2) Harish Niraulla –( sarangkot ko dadai ma)

3) Rohan Nepali –( timro yaadharu)

4) Sudhir Shrestha – ( naboli naboli)

5) Ramesh Chand Sodari – (piyari na fernu tyo man )

(b) BEST NEW MALE MODEL ROMANTIC SONG (ADHUNIK)

1) Mukunda Bhatta – (hajar khushi)

2) Dipen Khadka-(maya chatta )

3) Dipen Tamarakar – ( jhumke bulaki )

4) Prabesh Singh – (timi chau ra po )

5) Gajin Ghaga Magar – ( jun ma pani )

(c) BEST NEW MALE MODEL SAD SONG(ADHUNIK)

1) Dinesh Kumar Kathayat – (pagal ho ma paagal)

2) Anil Thapa (yuwa Jyonish ) – (ma chu aaja road ma)

3) Ramesh Ramtel – (chhodera gayou ni )

4) Prakash Basnet – ( maya bina )

5) Anbik Silwaal – (milan bhayo daiba )

(d) BEST ADHUNIK VIDEO DIRECTOR (ADHUNIK-DANCE)

1) Rayan Karki – ( aaiselu ko kaada )

2) Gamvir Bista – ( kodo ko roti )

3) Rahul Bairaili – ( ma chhu aaja rodma )

4) Surendra Basel – ( ho ni maya ho )

5) Sher Saud – ( raam kasam )

(e) BEST FEMALE MODEL (ADHUNIK)

1) Sushma Adhakari – ( chattakai )

2) Pabitra Acharaya – ( ekka triyal )

3) Jebika Karki – (guleli maa )

4) Prisma/Prince Khatiwada – ( chhal chhal )

5) Ashma Giri – ( Sancho Maya)

(f) BEST FEMALE MODEL (ADHUNIK-NEW)

1) Kajal Bhujel – ( ma ta paagal )

2) Bina Raut – (timile kalo kalo chasma lagauni)

3) Jyoti Shah Shankar – ( nainaa )

4) Sushila Shrestha – ( kasto milan bhayo daiba )

5) Prabisha Gajurel – ( ghoshana)

(g) BEST VIDEO CINEMATOGRAPHER(ADHUNIK)

1) Ram K.C – ( dublicate maya )

2) Ajay Regmi – (sarankot ko dadaima)

3) Buddha Thapa – ( chanchale )

4) Nabraj Upreti – (Fulko Bato FulaimaTekera)

5) Birendea Bhatta – ( Dhokebaaj )

(h) BEST VIDEO CHOREOGRAPHER (ADHUNIK)

1) Promad bhandari =(kaal le lage sange sangi maraula)

2) Rajib Samar – ( muna)

3) Rohan Nepali– (Maila Maili)

4) Prabin Thapa – ( maya ko gharbar )

5) Arjun Bhusal – (basanti )

(i) BEST VIDEO EDITOR(ADHUNIK)

1) Nabin Niraulla – (ho ho ni maya ho )

2) Tekendra Shah – ( yo maya )

3) Milan Bishwakarma – ( timilaai herni baani paryo )

4) Shakti Prajwal Ghimire –( maya ko gharbar )

5) Bir Bahadur Tharu – ( aankhai ma piyara man ma tirsana )

(j) BEST SINGER(ADHUNIK)

1) Bhim B.C – ( aaina heri heri )

2) Rabi Oad – ( raja rani )

3) Samrat Chaulagain – (tama pittal )

4) Pratap Dash – (timi chau ra po )

5) Sherkeni – ( prarni )

(k) BEST SINGER FEMALE (ADHUNIK)

1) Sirju Adhakari – ( najaraile hanera )

2) Rachana Rimal – ( unko priti )

3) Rani Shakya – ( meri aama )

4) Alina Chauhan – ( okhal dhiki maa )

5) Ashmita Adhikari – ( ko hola tyo -2 )

(l) BEST SINGER FEMALE (ADHUNIK-NEW)

1) Anu Aadhikari ( Anita)– ( bhupu maya –chadkan dine laai )

2) Diya Pokhrel – ( timrai maya kaafi )

3) Kabita Siwakoti – (Simple Dimple)

4) Surekshya Century – ( chhodera gayou ni )

5) Sradda Diyali – (Timi Hidne bato Bhari)

(m) BEST MAKE-UP ARTIST MALE

1) Shyam Malla

2) Roshan Bhushal

3) Animesh Jordan

4) Sakshyam Pudasaini

5) Mohan Lama

(n) BEST MAKE-UP ARTIST FEMALE

1) Sarita Prajapati

2) Bimala Tamang

3) Sarita Magar

4) Sapana Lamsal

5) Mahi Singh

(o) BEST MUSICIAN

1) Sunil Giri – (ko hola tyo)

2) Roshan singh – (Bhupu Maya)

3) Sunil BC – (Royera Koi Aafno Hundaina)

4) Kastup Panta – (Dubo Jasto Hamro Maya)

5) Binod kc – (Adrishya vitrako)

(D) LOK-POP SONGS:-

(a) BEST MODEL MALE (LOK-POP)

1) Prakash Shrestha –(Oh mero handsome )

2) Kamal Singh –(Double parera )

3) Prem Bharti –(maya garana )

4) Sunil Gurung –(gaja ko sahara )

5) Dikpal karki ­–(khusi dine)

(b) BEST DIRECTOR(LOK-POP)

1) Debendra Pandey –(ma ta gaule thito)

2) Sagar Babu Bhatta –(Chhoto cha jindagi)

3) Kranti K.C –(Maya Base Basla Saili)

4) Subol Thapa –(jauna kanchhi jau)

5) Lekh Raj Tamang –(maile timi lai)

(c) BEST SINGER MALE (LOK-POP)

1) Prabin Bhatta-(sarankot ko dadaima )

2) Sanam khatiwada-(sauna )

3) Jibesh Gurung –(chamcha pileta)

4) Sarju sanjit-(Ram kasam)

5) Tek Raj Ojha –( Nahera aaina )

(E) LOK-DOHARI SONGS:-

(a) BEST MODEL DANCE MALE (LOK-DOHARI)

1) Shankar B.C –(sunko chandrama)

2) Prem thapa –(bhul bhayo ma bata )

3) Obi Rayamajhi –(Ram ram marauti )

4) Sanjib Thakuri –(handeu goli )

5) Lomash Sharma –(jado bhayo pachori)

(b) BEST MODEL DANCE FEMALE (LOK-DOHARI)

1) Anjali Adhakari –(man pareko manche )

2) Karishma Dhakal –(dada ghare saili)

3) Arushi Magar –(mayale )

4) Gita Dhungana –(chauka dau)

5) Rubina Adhakari –(bhirma seti gai )

(c) BEST MODEL ACTING MALE (LOK-DOHARI)

1) Mahendra Gautam –(kasko anumati )

2) Bimal Adhakari –(Dodhari ma pare ko chhu ma ta)

3) Niks Sharma –(kalo aina )

4) Sunil lamichhane-(timrai maya lagaxa

5) Ananda Gurung(muglin pul tari )

(d) BEST MODEL ACTING FEMALE (LOK-DOHARI)

1) Sarika K.C –(pachhuto)

2) Sanchita Shahi –(Dubo hariyo )

3) Tika Jaisi -(jani mayalu )

4) Ritu waiba Tamang –(kanchhi)

5) Saaya Bhandari –(chari banaima )

(e) BEST NEW MODEL MALE (LOK-DOHARI)

1) Gobind Biwash –(kholi pari )

2) Babin Singh Thakuri –(supari kutukkai )

3) Prince B.C –(hajur musukai )

4) Ishwor Babu –(ma roye ko sunchhau hola

5) Padam Rana Magar- (Jharyo kee ta abasara)

(f) BEST MODEL FEMALE NEW (LOK-DOHARI)

1) Sarmila Pun Magar –(Galbaniyuw ra pachueree)

2) Narayani K.C -(thamel Asan )

3) Dibyani Oli – (kina kaha painchha ra maya )

4) sumitra Gurung-(mandir chhara deuta pujeko)

5) Reshma K.C – (pirati lam bhanchha malai )

(g) BEST SINGER MALE (LOK-DOHARI)

1) Kulendra Bishwokarma –(jaljala )

2) Khem Century –(manpare ko manchhe )

3) Tejash Regmi –(jham jham jhamkana )

4) Man Singh Khadka –(Bichod)

5) Sabin Gurung-(chhutyo maya )

(h) BEST SINGER FEMALE(LOK-DOHARI)

1) Tika Pun Magar –(Adheri ma )

2) Sunita Budha Chhetri –(Jal jalla )

3) Sanahiya Pariyar – (Peerati chutaiera)

4) Shanta Thapa –(Tika Dhago aaina )

5) Menuka Soni –(Timi meri paran)

(i) BEST MUSIC VIDEO DIRECTOR (LOK-DOHARI)

1) Kumar K.C –(mishri Khane lai )

2) Chitra Maski Magar – (Uhi kholi ko pani-2)

3) Deepak Adhikari –(Gham charke ko chha )

4) Dipendra Timalsina- (Jhamke Saajh )

5) Kajish Shrestha –(Nagar pir maya )

(j) BEST CHOREOGRAPHER(LOK-DOHARI)

1) Prabin Thapa –(Madani neti)

2) Madhav Shrestha –(sirak sirani )

3) Amar Sunar –(syaula )

4) Sujan Gorkhali –(Aau hai soltini barpak gauma )

5) Rajaram Sinkhada – (A Thuli)

(k) BEST CINEMATOGRAPHER(LOK-DOHARI)

1) Rajesh Ghimire –( man pare ko manchhe )

2) Bijay Lama-(chari basyo-2 )

3) Mahesh Mahara –(saili maili)

4) Bibek B.K – (soltini)

5) Namaraj Ghimire –(lai maya lai )

(l) BEST EDITOR (LOK-DOHARI)

1) Bishnu Sharma –(Man pare ko manchhe )

2) Rabin B.K –(khandani ghar )

3) Manoj Karki –(Jhamke sajha )

4) Rajkumar Magar –(chalyo batasha )

5) Padam Subedi –(jobana )

(m) BEST ARRANGER (LOK-DOHARI)

1) Bhuwan Badu–(Nayeulli)

2) Keshab Badu –(phapar ko pitho )

3) Tejendra Dura –(ullu luu )

4) Mahendra Bhandari –(Dui duna 4)

5) Shyam Shet Rasailli –(maya garaula)

(n) BEST SINGER FEMALE NEW (LOK-DOHARI)

1) Sunita Timilsina –(Jhamke Sajha )

2) Karishma B.C – (Saila Dai )

3) Sobha Karki –(pokhra ma seti )

4) Sharda Diyali –(Dhoka Dinchhau ki )

5) Bimala Pariyar –(Yo man dukhe ko)

(o) BEST SINGER MALE NEW (LOK-DOHARI)

1) Prabin Sapkota –(pokhara ma seti )

2) Krishna Lamichhane –(fula Rasailai)

3) Sidhartha Magar –(Pirati chha dherai )

4) Sundar Pariyar –( kadam kadam ma )

5) Kishan B.K –(hajur musukai)

(p) BEST LYRICS(LOK-DOHARI)

1) Netra Aryal –( manpare ko manchhe )

2) Tejash Regmi –(jham jham jhmkana )

3) Ganesh Chalaugain –( kadam kadam ma )

4) Ramesh Pariyar –(salko pata udayo )

5) Abhash Century –(jado bhayo pachheuri )

(q) BEST LYRICS NEW (LOK-DOHARI)

1) GB Sunar –(chautari ma barko chhaya le )

2) Krishna Sornakar –(American dollar )

3) Krishna Sornakar – (Amarica doller )

4) Abhinam Chauhan –(maya maryo hai mayalu)

5) Bhawana Parajuli Bastakoti –(chatta maya )

(r) BEST LAYA (LOK-DOHARI)

1) Bimal Dangi-(Mero hajur )

2) Khem Century –(Manpare ko Manchhe )

3) Ramesh Pariyar –( salko paat udhayo)

4) Basanat Thapa – (Palpa ko Chukauni)

5) Pradeep Adhakari – (Bhagi hindim ki)

(s) BEST LAYA NEW (LOK-DOHARI)

1) Gobinda Bhandari –(chatta maya )

2) GB Sunar –( chautari ma barko chhaya le)

3) Saroj Acharaya –(fula rasailai )

4) Bhawana Parajuli Bastakoti –( chatta maya)

5) Raj Deep B.K – (Utai Saino jodechau re)

(t) BEST RECORDIST (LOK-DOHARI)

1) Gobinda Parajuli –(Mala Shree Recording Studio)

2) Bimal Chhinnal-(1DB Recording Studio)

3) Suman Rana Magar –(Maruni Recording Studio)

4) Krishna B.K –(Prisma Recording Studio)

5) Sagar pun magar-(shankara digital Recording Studio)

(u) BEST NEW DIRECTOR (LOK DOHORI)

1) Amar Sunar-(chalyo batasa)

2) Ramesh B.k Rasaily-(karmai runi chha)

3) Rajesj ale magar-(maya gara nagara)

4) Madhab shrestha-(himal haseko)

5) Jerry bhandari-(gud saryo charile)

आजको ट्रेन्डिङ समाचार

धेरै कमेन्ट गरिएका